Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.Wirtualny spacerStrona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Brak wtyczki Adobe Flash Player.
Pobierz wtyczkę ze strony Adobe.


Licznik odwiedzin


1220639
dzisiaj
wczoraj
w tym tygodniu
w tym miesiącu
od początku
569
660
569
9663
1220639

Your IP: 54.80.93.19
Server Time: 2018-08-19 21:06:56


III miejsce w Turnieju Noworocznym w piłce nożnej halowej!!!

25 stycznia w hali GOSiR w Jedliczu został rozegrany kolejny Turniej Noworoczny w piłce nożnej halowej organizowany przez Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu. Do rywalizacji przystąpili reprezentanci 7 szkół: Gimnazjum nr 5 w Krośnie, Gimnazjum Kopytowa, Gimnazjum Moderówka, Gimnazjum Zręcin, Gimnazjum Jedlicze, Gimnazjum Jaszczew i Gimnazjum w Świerzowej Polskiej.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowano systemem „każdy z każdym”.

W grupie pierwszej rywalizowały drużyny z Zręcina, Kopytowej, Krosna i Jaszczwi, w drugiej natomiast drużyny z Jedlicza, Moderówki i Świerzowej Polskiej. W rozgrywkach grupowych nasza drużyna pokonała drużynę z Jedlicza 3:1 i zremisowała z Moderówką 1:1.

Po rozegraniu pojedynków grupowych do dalszych gier półfinałowych awansowały drużyny z Krosna, Moderówki, Kopytowej i Świerzowej Polskiej.

W półfinale niestety musieliśmy uznać wyższość drużyny z Krosna i pozostał nam mecz o trzecie miejsce z drużyną z Moderówki. W pojedynku tym zwyciężyliśmy 4:1 i mogliśmy cieszyć się z zdobycia III miejsca w turnieju! Nasza drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom, puchar oraz zdjęcie drużyny.

 Ostateczna kolejność:

  1. Gimnazjum nr 5 Krosno
  2. Gimnazjum Kopytowa
  3. Gimnazjum Świerzowa Polska
  4. Gimnazjum Moderówka
  5. Gimnazjum Jedlicze
  6. Gimnazjum Zręcin
  7. Gimnazjum Jaszczew

W drużynie Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Świerzowej Polskiej wystąpili: Ryszard Flejma, Bartek Młocek, Rafał Szczur, Piotr Misiura, Patryk Tłuściak, Kamil Doniek, Łukasz Laskoś, Damian Zając i Dawid Leśniak. Opiekunem zespołu jest Grzegorz Węgrzynowski.


Best Joomla Hosting | By Free Wordpress Themes