Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.Wirtualny spacerStrona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Brak wtyczki Adobe Flash Player.
Pobierz wtyczkę ze strony Adobe.


Licznik odwiedzin


1244729
dzisiaj
wczoraj
w tym tygodniu
w tym miesiącu
od początku
160
464
160
19813
1244729

Your IP: 54.198.23.251
Server Time: 2018-09-23 06:33:07


Aktualności

WIECZÓR PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

14 listopada 2017 r. w Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Świerzowej Polskiej odbył się Wieczór Pieśni Patriotycznych.

Jak co roku Święto Odzyskania Niepodległości jest wielkim i ważnym wydarzeniem, poruszającym serce każdego Polaka – również uczniów naszej szkoły.

 

W tym roku, z okazji 99 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości mieliśmy okazję gościć wspaniały Chór „ECHO” ZNP i RCKP w Krośnie, który zaprezentował niepowtarzalny repertuar pieśni patriotycznych. Mogliśmy podziwiać talent muzyczny jednej z naszych pań uczących w gimnazjum – pani Agnieszki Sochy, która mile zaskoczyła wszystkich swoimi solowymi wystąpieniami.

Uczestnicy tego niezwykłego wieczoru, tj. uczniowie, nauczyciele, rodzice, społeczność lokalna wspólnie śpiewali pieśni patriotyczne, które były przeplatane wierszami w wykonaniu młodzieży z naszej szkoły. Wszyscy w skupieniu wrócili do „tamtych lat”.

Uroczystość, w której zaprezentowali się nasi uczniowie oraz chór przypadła wszystkim do gustu. Mamy nadzieję, że w przyszłości dane nam będą równie pięknie przeżyte chwile – tego byśmy sobie i innym życzyli. Krośnieńskiemu Chórowi składamy serdeczne podziękowania oraz życzymy dalszych sukcesów i nieustających oklasków.

Wideorelacja pod adresem https://www.facebook.com/terazkrosno/videos/1767094913411720/


Best Joomla Hosting | By Free Wordpress Themes