Your IP: 54.80.93.19
Server Time: 2018-08-19 21:04:34

Aktualności

Dobre wystepy naszych biegaczy.

Dobre starty zanotowali nasi biegacze w Gimnazjadzie w drużynowych biegach przełajowych. 28 marca 2017 r. na stadionie „Tęczy” w Zręcinie odbyła się Gminna Gimnazjada, w której nasze dwie reprezentacje (dziewcząt i chłopców) zajęły pierwsze miejsca i awansowały do zawodów powiatowych.

Powiatowa Gimnazjada odbyła się 3 kwietnia 2017 r. w Iwoniczu. W kategorii dziewcząt reprezentantki Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w składzie: Milena Szczepanik, Milena Wojnar, Katarzyna Kuroń, Oliwia Wilk, Anita Buczyńska i Paula Krzywda zajęły wysokie czwarte miejsce.

Jeszcze lepiej w tych zawodach zaprezentowali się nasi chłopcy, którzy zajęli drugie miejsce i awansowali do zawodów rejonowych.
W zawodach rejonowych, które odbyły się na obiektach MOSiR – u w Krośnie w dniu 6 kwietnia 2017 r. w kategorii chłopców wystąpiło 8 drużyn. Po dwie z powiatów krośnieńskiego grodzkiego, krośnieńskiego ziemskiego, strzyżowskiego i jasielskiego. Nasi reprezentanci w składzie: Konrad Gromek, Maciej Dubis, Adrian Mastej, Daniel Ginalski, Kamil Krzanowski i Jakub Pacek zajęli wysokie czwarte miejsce.

Gratulujemy dobrych występów naszym biegaczom i życzymy powodzenia w dalszych występach, w różnych biegach okolicznościowych organizowanych w naszym terenie. Zachęcamy do kontynuowania aktywności ruchowej nie tylko wyżej wymienionych ale także innych uczniów.