Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.Wirtualny spacerStrona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Brak wtyczki Adobe Flash Player.
Pobierz wtyczkę ze strony Adobe.


Licznik odwiedzin


1220603
dzisiaj
wczoraj
w tym tygodniu
w tym miesiącu
od początku
533
660
533
9627
1220603

Your IP: 54.80.93.19
Server Time: 2018-08-19 21:05:32


Aktualności

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców.

20 lutego 2017 r. nasza szkoła była organizatorem Powiatowej Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach w dwóch salach sportowych, w Gimnazjum w Zręcinie i w Gimnazjum w Świerzowej Polskiej.
W grupie A w Świerzowej Polskiej mecze rozgrywały następujące drużyny: Gimnazjum Sieniawa, Gimnazjum Kopytowa i Gimnazjum Lubatowa.


Wyniki poszczególnych meczy:
Sieniawa – Kopytowa 0:2
Kopytowa – Lubatowa 2:0
Lubatowa – Sieniawa 2:0


W grupie B w Zręcinie mecze rozgrywały następujące drużyny: Gimnazjum Miejsce Piastowe, Gimnazjum Przybówka i Gimnazjum Iwla.
Miejsce Piastowe – Przybówka 2:0
Iwla – Miejsce Piastowe 1:2
Przybówka – Iwla 1:2
W półfinałach rozgrywanych na naszej hali sportowej zmierzyły się:
Kopytowa – Iwla 2:1 (25:22, 19:25, 15:11)
Lubatowa – Miejsce Piastowe 0:2 (14:25, 14:25)
W finale zagrały Gimnazja:
Kopytowa – Miejsce Piastowe 2:1 (25:22, 19:25, 15:10)
Kolejność końcowa Powiatowej Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców.
1. Kopytowa
2. Miejsce Pisatowe
3. ex Iwla, Lubatowa
5. ex Sieniawa, Przybówka
Gratulacje dla drużyny z Kopytowej za awans do Rejonowej Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców.


9 lutego 2017 r. w Kopytowej odbyła się Gminna Gimnazjada w piłce siatkowej, w której nasza szkoła niestety przegrała mecz z Kopytową i zajęła drugie miejsce w Gminie Chorkówka. Cieszyć może jedynie fakt że nasi zawodnicy przegrali po wyrównanej walce, a drużyna osłabiona była brakiem dwóch podstawowych zawodników. Naszym siatkarzom życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych.
Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Świerzowej Polskiej w zawodach Gminnej Gimnazjady reprezentowali: Maciej Dubis, Dawid Turek, Wiktor Jakieła, Jakub Pacek, Filip Paszek, Rafał Laba, Łukasz Kamelski i Patryk Guzik.


Best Joomla Hosting | By Free Wordpress Themes