Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.Wirtualny spacerStrona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Brak wtyczki Adobe Flash Player.
Pobierz wtyczkę ze strony Adobe.


Licznik odwiedzin


1269140
dzisiaj
wczoraj
w tym tygodniu
w tym miesiącu
od początku
148
880
1028
15711
1269140

Your IP: 54.161.116.225
Server Time: 2018-10-22 03:49:14


Aktualności

Gminna Gimnazjada w koszykówce.

26 października w hali sportowej Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Świerzowej Polskiej odbyła się Gminna Gimnazjada w koszykówce w kategorii dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły Gimnazja z Kopytowej, Zręcina i Świerzowej Polskiej.
Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym", a mecze rozgrywane były w czterech kwartach, w kategorii dziewcząt 4x5 minut, w kategorii chłopców 4x6 minut.


W kategorii chłopców padły następujące wyniki:
Kopytowa – Świerzowa 12:5
Świerzowa – Zręcin 14:11
Zręcin – Kopytowa 13:18
Końcowa klasyfikacja:
1. Kopytowa (awans do zawodów powiatowych)
2. Świerzowa Polska
3. Zręcin
Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Lubelczyk, Jakub Pacek, Szymon Prętnik, Kamil Krzanowski, Piotr Cyburt, Wiktor Drzyzga, Jakub Leniek, Wiktor Jakieła, Łukasz Kamelski, Maciek Dubis i Michał Frużyński.

W kategorii dziewcząt padły następujące wyniki:
Kopytowa – Świerzowa 10:19
Świerzowa – Zręcin 24:12
Zręcin – Kopytowa 11:8
Końcowa klasyfikacja:
1. Świerzowa Polska (awans do zawodów powiatowych)
2. Zręcin
3. Kopytowa
Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Matelowska, Klaudia Wawszczak, Sylwia Kowalczyk, Zuzanna Jagieła, Katarzyna Delimata, Wiktoria Leniek, Aleksandra Nóżka, Paula Krzywda, Weronika Kurowska i Magdalena Sajdak.


Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach powiatowych, które odbędą się 18 listopada 2016 r. w Sieniawie.


Best Joomla Hosting | By Free Wordpress Themes