Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.Wirtualny spacerStrona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Brak wtyczki Adobe Flash Player.
Pobierz wtyczkę ze strony Adobe.


Licznik odwiedzin


1220601
dzisiaj
wczoraj
w tym tygodniu
w tym miesiącu
od początku
531
660
531
9625
1220601

Your IP: 54.80.93.19
Server Time: 2018-08-19 21:05:28


Aktualności

Otrzęsiny 2016

13.10.2016 r. na sali gimnastycznej Gimnazjum w Świerzowej Polskiej odbyły się „Otrzęsiny klas pierwszych gimnazjum".

W imprezie wzięły udział następujące klasy:
- klasa I a wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Sochą
- klasa I b wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Jakubowską

Osoby, które chciały stać się pełnoprawnymi gimnazjalistami musiały przejść różne próby. Drużyna- klasa, która zwyciężyła w danej konkurencji otrzymywała określoną liczbę punktów. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja w składzie: Pani Monika Szymczakowska, Anna Sakowska oraz Pan Krzysztof Krężąłek.


Pierwszaki bardzo chciały wygrać, ponieważ stawka była duża - "dzień bez pytania", który zwalniał zwycięską klasę z odpowiedzi ustnych w wybrany przez nich dniu.


Pierwsza konkurencja polegała na odegraniu roli kota przez jednego ucznia z każdej klasy. W role kota klasy I a wcielił się Zbyszek Flejma, a klasy I b Karol Nowak. Bezkonkurencyjny okazał się uczeń klasy I b, któremu kocie ruchy i picie mleka z miski nie stwarzały najmniejszych problemów.
W kolejnej konkurencji na próbę zostali wystawieni przedstawiciele klasowych. Mieli za zadanie wydostać cukierki zatopione z bitej śmietanie, bez pomocy rąk.


Do następnej próby przystępowały po 2 osoby z każdej klasy. Konkurencja polegała na tym, aby udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące szkoły: „Ile schodów jest w naszej szkole?", „Ilu profesorów uczy w naszej szkole", „ Jaki numer buta nosi Pani A. Socha?", „Ile jest tablic tematycznych w sali historycznej?", „ Jaki pomieszczenie szkolne ma przypisany numer 23?"
Zwyciężyła klasa I b. To uczniowie tej klasy cieszą się możliwością zwolnienia z odpowiedzi ustnej w wybranym dniu.


Ciąg dalszy "Otrzęsin" to wspaniała dyskoteka, którą prowadził DJ Maćko. Tańcom nie było końca.... Wspólna „belgijka" kilkakrotnie łączyła bawiących się uczniów i nauczycieli. Dziękujemy SU za super zabawę, a rodzicom za ciasteczka, fryteczki i zapiekanki.


Best Joomla Hosting | By Free Wordpress Themes