Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.Wirtualny spacerStrona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Brak wtyczki Adobe Flash Player.
Pobierz wtyczkę ze strony Adobe.


Licznik odwiedzin


1167089
dzisiaj
wczoraj
w tym tygodniu
w tym miesiącu
od początku
236
351
2067
13025
1167089

Your IP: 54.196.110.222
Server Time: 2018-05-23 09:02:10


Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej 2016

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszej szkole dnia 13 października. Tego dnia odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości zgromadziła się rada pedagogiczna, pracownicy administracji i uczniowie naszego gimnazjum. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając, recytując i tańcząc pokazując żartobliwe sceny z życia szkoły.

Kilka dni przed Dniem Nauczyciela, SU nagrał filmiki opisujące w kilku zdaniach nauczycieli i pracowników szkoły. Podczas akademii odbył się konkurs polegający na rozpoznaniu na podstawie filmików nauczycieli. Konkurs okazał się niezwykle trudny, a najlepszą żyłką detektywistyczną wykazał się Dawid Lubelczyk  z klasy 3a, za co otrzymała nagrodę - dzień bez pytania dla całej klasy.

W części oficjalnej głos zabrał Pan dyrektor Wacław Kamiński, który podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczył Nagrody Dyrektora.

 

Wszysttkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy.


Best Joomla Hosting | By Free Wordpress Themes